RPG+ ŠKOLNÍ ŘÁD

 

RPG + ŠKOLNÍ ŘÁD

 
 
 

RPG= zkratka z anglického role-playing game, neboli hra na hrdiny. Princip je v tom, že si vytvoříte postavu, jejíž kroky pak vedete, tvoříte jí osud… zkrátka za ní hrajete. To, co vaše postava dělá, se zpravidla píše mezi hvězdičky v třetí osobě, to co říká, se píše mimo ně, asi takto:

•Isabbela: *přijde do jídelny, rozhlédne se kolem sebe a když spatří Lenku, podkopne jí nohu. *Jejda promiň nějak mi ujela noha* Zlověstně se zachichotá* - Dobře
•Isabellat: Přišela do jídelny, kde uviděla Lenku. Čau, pozdravil jí. - Špatně. Člověk se jen těžko vyzná v tom, co je řeč a co jsou činy, že? Proto hrají hvězdičky tak zásadní roli.
•Pokud ve svém postu (herním příspěvku) uděláme nějakou chybu, nebo chceme spoluhráči sdělit, že musíme na chvíli odejít od počítače, píšeme opravu či sdělení za tři lomítka,  takto:
•// /Musím jít se psem, za 10 minut jsem tu.///
VYPRAVĚČ 
•Vypravěč je jakýsi deux es machina, neboli neviditelná hybná síla. Hýbe s dějem, určuje našim postavám osudy, seznamuje nás s okolím nebo právě probíhajícím dějem. Na vypravěče se nereaguje, vypravěče prostě musíte přijmout, i kdyby vám právě házel klacky pod nohy. Nesmíte se sním hádat ani polemizovat. Co určí přesto nejede vlak.
•Vypravěč: Quenymu zazáří dlaň a kouzlo se mu povede, kdežto Durti takový úspěch nemá. Jemu se kouzlo nepodaří.
•Queny: *radostně zavýskne, když se mu kouzlo povede* - Dobře
•Durti: A proč se jako Quenymu to kouzlo zdařilo a mně ne? - Špatně!
Křišťálová stěna
• je pomyslná překážka mezi RPG světem a tím reálným. V praxi to znamená, že by vaše postava neměla být ovlivňována vašimi náladami a neměl by se do jejího života proplétat ten váš, reálný. Taktéž platí to, že vy jako hráči, sice vidíte, co se děje v ostatních knihách a víte všechno možné, ale vaše postava ne. Zná jenom to, co sama zažila! Takže vy můžete vidět příchod jiné postavy u počítače, ale dokavaď vás neosloví či nevíte o ni vůbec nic jako postava ve hře. Vy znáte za počítačm jméno jiné osoby i informace oni ,ale dokavad se vám dotyčný nepředstaví neví postava jak se jmenuje a co má rád a nemá rád.
•Ostatní pravidla
•Smíte mít pouze jednu postavu ( není povoleno mulťáctví)
•Čas zde plyne úplně normálně. Počasí je stejný. 
V každé místnosti je text, nějaký obrázek a pod ním chat. V chatu  se hraje. Je jich mnoho Velká síň, koleje, učebny… v Prasinkách a v Příčné ulici jsou další. Je tu jedno pravidlo nikdo nemůže být na dvou místech na jednou, když jsi vstoupil do pokoje tak jsi zároveň nevstoupil do učebny lektvarů. V místnosti je přítomná pouze postava, která do ní vstoupila. To znamená, že když postava není na chatu, ale je online , nemůžeš sní hrát ani mluvit a psát na chatu.Hráč nesmí být na dvou chatech najednou. Nikdo se nerozpůlil a nemá dvojníka.
na chatech je zakázáno psát mimo RPG, to znamená o záležitostech, který s horu nesouvisejí a nemají nic společného. Vysvětleme to takto: na chatech nesmíte psát za sebe, jako za hráče, ale jen za tu svojí postavu. Vaší postavě těžko ujel ráno autobus do školy, či tramvaj do práce, nebo nestihla svůj let či ráno spadl jí počítač. Jediná místa kam můžete psát sami za sebe jsou návštěvní knihy a fóra, kolejní společenský místnosti kde řešíte kolejní záležitosti. Nepatří sem vulgarity rasismus, pití alkoholu a kouření a porušování jakýchkoliv zákonů ČR. Dále zde nechci vidět odkazy na jiné stránky, pokud zjistím kdo to byl je vyloučen a mažu jeho postavu i ten odkaz nebo se budu muset dělat s novou knihou
výslovně zakazuji používat jména z Harry Potter!!!!!!!!!!!
 

známkování

 

známkuje se následně 1- 100 bodů

                                 2- 50 bodů
                                 3- 20 bodů

                                  4- 15 bodů

                                  5- 29 bodů     

         plat profesora a zaměstnanců je následovný

ředitelka má  1000000000 ročně

zástupce   500 0000 galeonů měsíčně

ředitel koleje 450 000 týdně

školník 150000 měsíčně

uklízeč a kuchař 300 000 měsíčně

ošetřovatel 100 000 týdně

VŠE SE UVÁDÍ V GALEONECH NA ZAČÁTEK HRY MÁ KAŽDÝ HRÁČ  50 GALEONŮ-15srpců-30cvrčky

je jen navás co snimi pro začátek uděláte  

Častné chyby

 

 • Misa Lewis/ GeryWhite - dokonalá postava bez chyb, špatných vlastností,… Takové postavy zamítáme, raději se jim tedy vyvarujte.
 • Křišťálová stěna - postava by neměla bát ovlivňovaná vaší momentální náladou, neměl by se do jejího života zaplétat váš reálný život.
 • Metagaming - ovlivňování cizí postavy. Nechte své spoluhráče reagovat na váš post, nehrajte za ně, neovlivňujte to, co jejich postava udělá či neudělá.

  ŠKOLNÍ ŘÁD

  PROFESOR

  nesmí na žáka použít kouzla jako trest

  nesmí se neomluvit když nebude moct učit

  musí přinést omluvenku a zadat látku zastupující profesorce

  může dle dohody si tykat s kolegy

  z žákem se domluví na to jestli učitel bude smět tykat žákovy, ale je jasný že žák nesmí tykat učiteli

  profesor nesmí mluvit sprostě

  pokud je ředitel koleje musí zkontrolovat jestli všichni žáci  jsou v posteli a to v čase 23:00

  NOVINKA : profesor co je ředitelem nějaký koleje nebydlí s ostatními profesory,ale má svůj pokoj vedle své koleje

  profesor musí chodit v čas na hodiny

  musí mít připravenou osnovu pro pololetí, musí zadat žákům látku

  musí alespoň 4 úkoly domácí zadat za pololetí a alespoň 2 testy, třetí  test vždy pololetní a čtvrtým testem žák postoupí do vyššího ročníku

  musí ředitelce odevzdat známkování, pochvaly, ocenění, nepochvaly atd na sovu :

 • VasBMcGonagallova@gmail.com
 •  musíte se k ostatním chovat tak jak chcete aby se oni chovali k vám

   

   

  ŽÁK

  nesmí napadat spolužáky a učitele

  nesmí tykat dospělým

  nesmí pozdě chodit na hodinu

  musí plnit úkoly,psát testy

  musí donést omluvenku 

  nesmí nikoho urážet

  může mít maximum 1 zvíře sovu a třeba tygra stejně tak i profesor i zaměstnanec

  musíte se k ostatním chovat tak jak chcete aby se oni chovali k vám

   

   

  ZAMĚSTNANEC

  nesmí na žáka použít kouzla jako trest

  může dle dohody si tykat s kolegy

  žákům vyká stejně tak i žák vyká zaměstnanci školy

   nesmí mluvit sprostě

  musíte se k ostatním chovat tak jak chcete aby se oni chovali k vám

 • Pochopit princip hraní rpg není vůbec nic těžkého. RPG je zkratka z anglického značení ‚role-playing game’. Spočívá v tom, že si vytvoříte vlastní virtuální postavu a vdechnete jí život. Je to, jako když si malé děti hrají s panenkami a vojáčky. Vytvoříte si postavu podle svého gusta a za tu pak hrajete, tvoříte její osud. To, co vaše postava říká, píšete mimo hvězdičky, to co dělá, . Kdykoliv někam vejdete, musíte zase odejít, než začnete hrát na jiném místě. Umíte se snad rozdvojovat? Ne. Vaše postava to taky neumí. 

   Ovlivňování cizí postavy: Ne. Nic takového se nesmí stát. Musíte hrát pouze za sebe a neovlivňovat ostatní. To, že někomu nastavíte nohu, aby zakopl, ještě neznamená, že upadne. To, že na něj jakékoliv kouzlo, ještě neznamená, že jej zasáhne. Musíte dát spoluhráčům šanci zareagovat a vypořádat se s podněty, které jste jim svým příspěvkem připravili.

   

   

   

  Metagaming: Zákeřná věc. Je důležité si uvědomit, že vy nejste vaše postava a vaše postava nejste vy. Je tudíž důležité naučit se oddělit realitu od hry. Vy si můžete přečíst profily hráčů, jiné hry a dozvědět se tak spoustu informací, ale vaše postava ne. Co nezažije ve hře na vlastní kůži, to neví. (Takže i když znáte všechna kouzla z knih o Harrym Potterovi, vaše postava je nezná. Zná jen ta, co se naučila během vyučování. – platí hlavně pro studenty). A i když si můžete přečíst z profilu, jak se postava jmenuje, dokud se vám nepředstaví, vaše postava by o tom neměla vědět, nejedná-li se ovšem o všem známého kouzelníka.

   

  Těhotenství: těhotenství se týká dvou hráčů,  takže když spolu postavy dvou hráčů mají vztah samozřejmě se mimo hru dohodnou a dají vědět adminovi hry aby potvrdil Váš vztah.  Jakmile máte svolení můžete ve s vým domečku ve městě mít spolu i sex když vaše postava zjistí, že má za tři dny břicho jako těhotná žena v reálu v pátém měsíci znamená to, že je v prvním týdnu. Zde ve hře když je žena mimo hru v 9 měsíci v reálu tak jde rodit a když má žena břicho jako v 9 měsíci tak ji zbývají 3 měsíce do porodu a zde ve hře si můžete urychlit těhotenství o tři měsíce. Jakmile se narodí dáte vědět adminovi a ten vystaví rodný list. A pošle ho rodičům dítěte. Za Dítě mohou hrát oba hráči v tuto chvíli je jedině povoleno mít postavu na víc a platí to i pro zvířátko. Zvíře můžete mít jedno +sovu. 

   

  Svatba: ať už máte dítě nebo ne musíte spolu schválně chodit a být zasnoubení to znamená, že se 21.2.2016 zasnoubíte a 21.2.2017 máte svatbu. Zásnubní večírek se adminovi hlásí měsíce nebo 2 týdny dopředu a on jej přichystá na určitý datum a přesně za rok v tento den se koná svatba. Oddací list vystaví o pět admin.

   

  Úmrtí postavy: Takže pokud nemůžete hrát nebo vás už to nebaví. Napíšete adminovi a on vymyslí příčinu smrti v jakýchkoliv letech vašeho úmrtí a pokud máte rodinu ve hře na plánuje pohřeb spolu s nimi pokud nemáte tak to sám zařídí.

 

 

 

Tyto stránky nejsou nijak kopírované, lehce to souvisí s knihami a filmy o Harrym Potterovi ,  proto vás žádáme nekopírujte nějak tento text. Děkuji Admin.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat